Realizacje

Nasze wybrane realizacje

Opmar Rental

Realizacja dla Opmar Rental obejmowała realizację nowoczesnej strony internetowej oraz logo. Do tego celu wykorzystaliśmy CMS WordPress oraz indywidualny projekt graficzny. Strona w pełni responsywna i dostosowana do najnowszych standardów SEO.

Doktor Gleba

Projekt zakładał realizację strony internetowej opartej o CSM WordPress dla firmy zajmującej się badaniami gleby w wschodniej części Polski. Strona w pełni responsywna i dostosowana do wyszukiarki google.

Detektyw Białystok

Strona internetowa dla Białostockiego biura detektywistycznego. Strona oparta o najnowszą wersję WordPress. Indywidualna szata graficzna, Pełna responsywność.

Equalan Pharma

Realizacja dla Equalan Pharma obejmowała realizację całkowicie nowej lekkiej i przejrzystej strony internetowej. Do tego celu wykorzystaliśmy CMS WordPress oraz indywidualny projekt graficzny. Strona w pełni responsywna i dostosowana do najnowszych standardów SEO.

Dental Plus

Projekt zakładał realizację strony internetowej opartej o CSM WordPress dla gabinetu stomatologicznego z Warszawy. Strona w pełni responsywna i dostosowana do wyszukiarki google.

Gaz Kulesza

Strona internetowa dla Białostockiej firmy zajmującej się przyłączami wodno-kanalizacyjnymi oraz przyłączami gazowymi. Strona oparta o najnowszą wersję WordPress. Indywidualna szata graficzna, Pełna responsywność.

EcoDesignWood

Projekt dla EcoDesignWood zakładał stworzenie nowoczesnej strony www prezentującej produkty klienta. Strona została zrealizowana w oparciu o CMS WordPress i dostosowana do urządzeń mobilnych.

Kancelaria Radcy Prawnego - Paweł Szkil

Współpraca z kancelarią zakładała odświeżenie strony internetowej, naprawę błędów po poprzedniej firmie oraz poprawną optymalizację pod SEO. Strona po naszej ingerencji działa kilkukrotnie szybciej i pnie się w górę w pozycjach google.

NovaClear - Equalan Pharma Europe

Dla naszego stałego klienta Equalan Pharma Europe zrealizowaliśmy stronę internetową marki NovaClear, w której skład wchodzi szereg linni kosmetyków. Strona lekka, przejrzysta i łatwa w edycji.

Gorzny Group

Realizacja dla Gorzny Group obejmowała stworzenie nowej indentyfikacji wizualnej, realizację strony internetowej opartej o CMS WordPress oraz wdrożenie systemu CRM RRUP dla branży odnawialnych źródeł energii.

Fizjo&lift

Realizacja obejmowała wykonanie strony www dla gabinetu fizjoterapeutycznego z Białegostoku. Strona oparta o CMS WordPress z biblioteką Elementor w celu łatwiejszej aktualizacji treści przez klienta. Strona dostosowana do urządzeń mobilnych i wyszukiwarki google.

Tomlux - Okna i Drzwi Białystok

Strona internetowa dla firmy zajmującej się sprzedażą i montażem okien, drzwi, bram garażowych i rolet z Białegostoku. Strona oparta o CMS WordPress + Elementor

Good Day Rolls

Kolejna realizacja strony internetowej dla kolejnego partnera producenta łodzi LagoBau. Strona kierowana na rynek Litewski. Projekt zakładał stworzenie nowoczesnej strony internetowej łatwej w edycji i rozwoju wraz z konfiguratorem łodzi.

Team OZE

Projekt strony www opartej o CMS WordPress dla firmy zajmującej się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych jako partner Orange Polska. Projekt obejmował realizację strony internetowej dla wersji PC i urządzeń mobilnych wraz z autorską grafiką.

Bootshaus Frankfurt

Realizacja strony internetowej opartej o CMS WordPress dla firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą domków pływających w Niemczech. Projekt obejmował realizację strony internetowej dla wersji PC i urządzeń mobilnych wraz z intuicyjnym konfiguratorem łodzi.

Good Day Rolls

Projekt dla nowo otwartego lokalu gastronomicznego w Białymstoku. Projekt zakładał stworzenie nowoczesnej strony internetowej łatwej w edycji i rozwoju. Wybór padł na WordPress a efekty możecie Państwo ocenić sami.

Cricket Lighters

Projekt kolejnej wersji strony internetowej dla swiatowego producenta zapalniczek Cricket. Nasza współpraca z Cricket rozpoczęła się jeszcze w czasach świetności technologii Flash/ActionScript kiedy to pracowaliśmy przy naszym 1 projekcie. Dziękujemy za zaufanie!

Fairmont Consulting Group

Projekt strony internetowej w WordPress-ie dla firmy Consultingowej z USA. Projekt obejmował realizację strony internetowej dla wersji PC i urządzeń mobilnych spójną z przesłanym logotypem.

White Way

Kolejna realizacja dla firmy Diagnosis S.AA zakładała realizację nowoczesnej strony internetowej dla linni szczoteczek do zębów i irygatorów. Projekt oparty o CMS WordPress.

SEVANTE

Projekt zakładał stworzenie loga oraz sklepu internetowego opartego o WordPress i WooCommerce dla producenta armatury łazienkowej.

SpeedEx Import Aut z USA

Projekt strony internetowej opartej o WordPress dla firmy zajmującej się importem aut z USA i Europy. Projekt obejmował tylko realizację strony internetowej dla wersji PC i urządzeń mobilnych.

G-VOLT Fotowoltaika

Realizacja dla firmy G-VOLT obejmowała wykonanie nowej strony internetowej, platformy do sprzedaży hurtowej, wdrożenie systemu CRM RRUP w wersji PRO oraz zaprojektowanie materiałów graficznych takich jak banery, ulotki, projekt oferty itd. Więcej znajdziecie Państwo na naszym Facebooku

Kancelaria Adwokacka - PS Adwokat

Projekt zakładał stworzenie logo, materiałów reklamowych oraz strony internetowej dla kancelarii adwokackiej PS. Dodatkowo zrealizowaliśmy wszystkie treści do strony w oparciu o wytyczne klienta. Wyszło jak zawsze klient zadowolony i projekt zakończony w szybkim czasie.

Słoneczna Energia Podlasie

Projekt dla Słoneczna Energia Podlasie zakładał realizację strony internetowej firmy z branży odnawialny źródeł energii. Efekty naszej współpracy można ocenić samemu odwiedzając nową stronę opartą o WordPress i Elementor..

StrangeletStudio

Realizacja dla StrangeletStudio obejmowała wykonanie firmowej strony internetowej opartej o system CMS WordPress. Realizacja zakładała wykonanie strony internetowej dla studia gier zajmującego się projektowaniem i produkcją gier.

Sklep z biurkami dla gamerów - Avocadesk

Indywidualny projekt sklepu internetowego dla producenta biurek premium dla gamerów. Sklep został oparty o silnik WordPress i WooCommerce wraz z indywidualną szatą graficzną zaprojektowaną przez nasz zespół.

Zdrowieisport Karol Wołkowicz

Strona internetowa dla dietetyka z Białegostoku. Projekt został stworzony pod logo klienta które zostało dostarczone, zaś naszym zadaniem było stworzyć ciekawy projekt graficzny i wszystkie niezbędne funkcje jak rezerwacje wizyt, ankiety online, konto użytkownika, dział szkoleń video i wiele więcej.

ElektroPakiet

Realizacja dla ElektroPakiet obejmowała wykonanie firmowej strony internetowej opartej o system CMS WordPress. Realizacja przebiegła szybko i zgodnie z wytycznymi naszego klienta.

Glukometry GOLD

Kolejna realizacja dla spółki Diagnosis S.A zakładała zaprojektowanie drugiej strony internetowej dla najnowszej serii glukometrów Abra Gold. Projekt w stylistyce upodobniony do poprzedniej strony oraz opary o CSM WordPress wraz z wszystkimi integracjami z systemem IstelCare.

Glukometry ABRA

Projekt dla firmy Diagnosis S.A zakładał realizację nowej wersji strony internetowej dla serii glukometrów ABRA. Projekt oparliśmy o CMS WordPress oraz zintegrowaliśmy stronę z systemem IstelCare umożliwiając rejestrację glukometru przez internet.

Todler.pl

Projekt dla sklepu z zabawkami Todler.pl zakładał realizację nowego sklepu internetowego na platformie PrestaShop 1.7.x Z starego sklepu migrowaliśmy wszystkie dane klientów, zamówienia oraz produkty.

Sklep SoleTrader

Realizacja sklepu internetowego na rynek Brytyjski dla spółki Twinmar Tech Ltd zakładała realizację nowej wersji sklepu internetowego SoleTrader oraz migrację danych z starej wersji. Sklep i

Sklep DTU24

Projekt dla firmy DTU24 obejmował realizację sklepu internetowego opartego o platformę sprzedażową Prestashop. Na zlecenie klienta wykonaliśmy dedykowany projekt sklepu oraz logo.

KingCats

Realizując projekt KingCats naszym zadaniem było wykonanie projektu logo oraz 3 opakowań produktów nowo powstającej marki żwirków dla kotów. Dodatkowo zrealizowaliśmy sklep internetowy oparty o WordPress i WooComerce. Po udanej realizacji przechodzimy do kampanii reklamowej.

Grupa EPL

Współpraca z Grupą EPL obejmowała realizację nowej strony internetowej spółki oraz sklepu internetowego dla klientów hurtowych. Projekt został oparty o dedykowany projekt graficzny i CMS WordPress z wykorzystaniem WooComerce.

Vafyo

Projekt dla biura wirtualnej asysty Vafyo obejmował realizację nowej strony internetowej opartej o CMS WordPress. Strona w pełni responsywna i zoptymalizowana pod kątem Google PageSpeed

Cannabis Consulting

Dla naszego stałego klienta zrealizowaliśmy kolejny projekt strony internetowej pod branże konopną. Witryna oparta o system CMS WordPress. W tle strony niektórych sekcji zostały użyte filmy video co podkreśla atrakcyjność strony internetowej.

Vizantio

Realizacja dla Vizantio obejmowała realizację nowego sklepu internetowego opartego o WooComerce. Vizantio to sklep z greckimi produktami i ikonami prawosławnymi zlokalizowany przy głównej ulicy Białegostoku. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu.

SensoFeet.co.uk

Sensofeet to sklep internetowy zrealizowany na rynek Wielkiej Brytanii. Projekt obejmował realizację indywidualnego projektu graficznego, logo oraz sklepu www, który oparliśmy o CMS WordPress z wykorzystaniem dodatku WooCommerce.

Otoperfumeria.pl

Współpraca z OtoPerfumeria obejmowała realizację sklepu internetowego dla klientów detalicznych. Projekt został oparty o dedykowany projekt graficzny i CMS WordPress z wykorzystaniem WooComerce.

Zakład szklarski Szklany Świat

Kolejny projekt strony internetowej i treści dla zakładu szklarskiego Szklany Świat z Białegostoku. Strona oparta o system CMS WordPress.

RRUP CRM Fotowoltaika

RRUP CRM Fotowoltaika to nasz autorski projekt największego w Polsce systemu CRM dla branży fotowoltaicznej. Strona projektu została zrealizowana w całości przez agencję SEOMI.

Wakacjeiferie.pl

Dla właściciela serwisu WakacjeiFerie.pl zrealizowaliśmy pełną identyfikacje wizualną, materiały reklamowe oraz stronę internetową opartą o CMS WordPress z możliwością zamieszczania ofert kolonii i obozów dla najmłodszych.

Sklep internetowy Jacadi Paris

Z firmą Jacadi Polska współpraca rozpoczęła się od przejęcia opieki technicznej nad sklepem oraz naprawy dotychczasowych błędów, dalsze prace nad sklepem trwają.

Gabinet stomatologiczny Krokodent

Projekt dla krokodentu obejmował realizację strony internetowej, redesign logo, projekt materiałów reklamowych oraz kampanię reklamową która prowadzimy po dziś dzień .

Drukarnia SR Source

Agencja i drukarnia SR Source powierzyła nam redesign swojej strony interenetowej, efektem naszych prac jest strona www oparta o intuicyjny system CMS WordPress umożliwiający szybką edycję i rozbudowę witryny.

Fotowoltaika Solar

Dla firmy Fotowoltaika Solar zrealizowaliśmy projekt logo oraz stronę internetową opartą o system zarządzania treścią WordPress. Dodatkowo wdrożyliśmy nasz autorski innowacyjny system CRM RRUP Fotowoltaika.

Live Motion Games S.A

Projekt dla spółki akcyjnej Live Motion Games obejmował realizację nowej funkcjonalnej strony internetowej według wytycznych i obecnie obowiązujących regulacji prawnych. Strona w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Studio Auto Błysk

Realizacja dla firmy Studio Auto Błysk obejmowała zrealizowanie projektu logo, materiałów reklamowych, strony internetowej na CMS WordPress oraz prowadzenie skutecznej kampanii marketingowej.

Kwiaciarnia Ambrosia Białystok

Realizacja dla kwiaciarni Ambrosia z Białegostoku obejmowała redesign logo, stworzenie nowej strony www z mini sklepem internetowym opartej o WordPress i WooCommerce. Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o pełnej optymalizacji PageSpeed oraz SEO.

Exeria

Z firmą Exeria mieliśmy okazję pracować przy projekcie aplikacji wykresów giełdowych oraz projekcie Ticker.

Faber Harlecki sp.z.o.o

Realizacja dla firmy Faber Harlecki Architekci obejmowała zrealizowanie projektu logo, materiałów reklamowych, strony internetowej na CMS WordPress oraz przeprowadzenie skutecznej kampanii marketingowej.

Alex Electro

Dla naszego klienta Alex Electro zrealizowaliśmy kompleksowe wdrożenie pełnej wersji systemu RRUP Fotowoltaika. Dodatkowo przeprowadziliśmy pełnowymiarowe szkolenie dla wszystkich pracowników w firmie z zakresu obsługi CRM.

KW Race Wear

Realizacja sklepu internetowego dla producenta strojów MX/CROSS. Sklep oparty o silnik Prestashop z możliwością customizowania stroju według własnych kryteriów.

Super Optyk

Projekt strony internetowej dla sieci 13nastu salonów Super Optyk działających na Podlasiu. Dodatkowo przeprowadziliśmy kampanię marketingową w wyszukiwarce google.

Dozbud Development

Firma DozBud Development współpracowała z nami przy realizacji swojej ofcialnej strony internetowej oraz kilku stron landing page dla obecnie powstających inwestycji tego developera budowlanego.

Peninsula Hotels*****

Nasza autorska realizacja strony internetowej dla sieci hoteli Peninsula Hotels***** była bardzo skomplikowana i czasochłonna, lecz efekt finalny cieszy najbardziej i spotyka się z uznaniem większości oglądających.

Growbox

Z firmą Growbox współpracujemy od 2012 roku. Od tego czasu staliśmy się liderem sprzedaży w branży GrowShopów a ilości zamówień w sklepie może nam pozazdrościć nie jeden konkurent. Projekt obejmuje prowadzenie kampanii SEO i AdWords oraz opiekę nad częścią techniczną sklepu

MebGlas

Realizacja dla firmy MebGlas obejmowała re-design logo, realizację nowego sklepu w formie katalogu produktów online. kampanię Google Ads oraz pozycjonowanie strony w google.

Ekstral Wypożyczalnia

Wypożyczalnia aut Ekstral zleciła nam za zadanie zrealizowanie czytelnej i prostej strony internetowej. Dodatkowo zajęliśmy się prowadzeniem kampanii google ads.

RedBag

Na zlecenie firmy RedBag zrealizowaliśmy sklep internetowy oparty o silnik PrestaShop oraz zaprojektowaliśmy materiały reklamowe między innymi takie jak logo, ulotki i wizytówki.

Diamond Home

Dla naszego stałego klienta i jego drugiej firmy agencji pośrednictwa najmu zrealizowaliśmy identyfikację wizualną, materiały reklamowe oraz stronę internetową opartą o CSM WordPress Na stronie zaimplementowaliśmy system do dodawania ogłoszeń najmu krótko i długoterminowego..

Master Leasing

Dla firmy Master Leasing przeprowadziliśmy szeroką kampanię pozycjonowania na ponad 300 słów kluczowych z branży leasingowej. Efekty było widać już po pierwszych 2 tygodniach współpracy. Dodatkowo zajeliśmy się kampanią Google Ads dla polepszenia efektu i zwiększenia ilości Leadów.